S koncem sezony přichází i čas loučení. A nám společně vyměřený čas utekl zase neuvěřitelně rychle. Za to, kde jsou naši kluci a vlastně celý Basketpoint dnes přísluší hluboká poklona a poděkování Dejvovi a Márovi.
Teď vyráží oba do světa a aby se neztratili a na své výpravě za rozšiřováním obzorů a předáváním zkušeností nezapomněli kde je "doma" jsme je vybavili.
Těším se, že se po čase zase setkáme ve stejných dresech a na stejných stranách hřistě. To, že teď jdou pomoci našim soupeřům je jedině dobře. Jsem si jist, že naše filosofie basketbalu a výchovy, kterou už mají ve svém DNA doufám provždy, prospěje celému basketbalovému prostředí, které je dost nemocné, jako ostatně celý český sport.
Štastnou cestu kluci a ještě jednou díky❤️❤️.
Jednou Pointer for ever Pointer ❤️🤍🖤!!!
(zn)